Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Domov pro seniory > Ubytování DpS

Ubytování na službě Domov pro seniory

Uživatelé služby jsou ubytování ve dvanácti jednolůžkových pokojích, dvaceti dvoulůžkových  pokojích. Dvoulůžkové pokoje jsou ve dvou kategoriích A a B.

První kategorie „A“ je dvoulůžkový pokoj s přímo souvisejícím sociálním zařízením a východem na balkon/terasu (12x). Dvoulůžkové pokoje kategorie „B“ mají WC se sprchovým koutem a nemají výstup na balkon/terasu  (4x) nebo  mají WC s hygienickým vybavením a  ne/mají výstup na balkon/terasu (2x) nebo mají WC s hygienickým vybavením společné s vedlejším pokojem a ne/mají výstup na balkon/terasu (2x).

Všechny pokoje jsou vybaveny elektrickými polohovacími lůžky, signalizačním zařízením pro přivolání personálu, nábytkem, s možností připojení telefonu a televizní antény pro analogový nebo digitální signál. Uživatelé mají možnost mít na pokoji svou lednici.

V zájmu plynulého přechodu z domácího prostředí chceme minimalizovat stresovou zátěž uživatele z neznámého prostředí tím, že si sebou může vzít drobné blízké předměty, které ho obklopovaly i před nástupem (obrázek, vázička, kniha, hrníček…)

Více o ubytování v Domácí řád.

Ukázky pokojů najdete v sekci "Fotogalerie".