Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O domově > Úspěchy domova

Úspěchy domova


Ocenění kvality péče certifikátem ,,Vážka"

Naše organizace v rámci služby domova se zvláštním režimem poskytuje péči osobám s onemocněním demence. Dlouhodobě spolupracujeme a naši činnost konzultujeme s Českou alzheimerovskou společností, od které jsme získali v roce 2012 certifikát kvality péče  ,,Vážka". Tento certifikát jsme opakovaně v letech 2014, 2016, 2018, 2021 a 2024 úspěšně obhájili.

Více informací o certifikátu kvality Vážka

 

 


Publikováno 18. 11. 2014 9:31

Získání certifikátu „Pracoviště proškolené v paliativní péči“

V Domově pro seniory Předklášteří se snažíme poskytovat našim uživatelům kvalitní a odbornou péči za všech okolností, a to i v posledních dnech jejich života. Důkazem, že se naši zaměstnanci v oblasti paliativní péče neustále vzdělávají, je nově osvědčení, které naše organizace získala. Jedná se o certifikát „Pracoviště proškolené v paliativní péči“.  Tento certifikát obdrží poskytovatel sociální služby, jehož zaměstnanci absolvují v průběhu jednoho až dvou let kurzy týkající se paliativní péče v sociálních službách a je v nich proškoleno více jak 75% pracovníků přímé obslužné péče. Tento certifikát zařízení získává na dobu tří let.

Paliativni_pece_2023.jpg


Publikováno 15. 11. 2023 10:28

Ocenění hejtmana JMK za kvalitu péče

skenovat0001[5].jpg
Naše vynikající výsledky nezůstaly bez povšimnutí
a „Za dlouhodobou systematickou snahu zlepšovat a zkvalitňovat poskytované služby a za vysokou kvalitu péče osobám trpícím Alzeheimerovou chorobou“, jsme získali z rukou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška – „Cenu hejtmana Jihomoravského kraje“.

Ocenění hejtmana JMK za kvalitu péče v[2].pdf
Foto - předání "Ceny hejtmana JMK"


Publikováno 11. 3. 2013 12:52