Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O domově > Aktuality

Aktuality


 

Úspěšné obhájení certifikátu „Vážka“

Již po 6. v řadě udělila ČALS (Česká alzheimerovská společnost) Domovu pro seniory Předklášteří certifikát „Vážka“, a to na základě auditu, který v našem domově proběhl. Obdržení tohoto ocenění je důkazem, že v zařízení je osobám s demencí poskytována kvalitní péče na vysoké odborné úrovni. Získání certifikátu je pro nás nejen uznáním dobré práce všech pracovníků, ale také závazkem do budoucna. Všem našim uživatelům chceme i nadále poskytovat profesionální a kvalitní služby a individualizovanou péči.

 

 

 

XI.Společenský ples.jpg 

 

 

 

pozvanka na koncert

 

 

 

ZÍSKÁNÍ CERTIFIKÁTU "PRACOVIŠTĚ PROŠKOLENÉ V PALIATIVNÍ PÉČI"

 

PRÁZDNINOVÉ ZÁŽITKY

 

ROZTANČENÉ JARO V DPS PŘEDKLÁŠTEŘÍ

 

 

PLES V DOMOVĚ PRO SENIORY

 

DEN PRO DRUHÉ

Je to již tradice, že s přicházejícím podzimem u nás v domově proběhnul dobročinný den fy ANECT "Den pro druhé."

Této pomoci si velmi vážíme a děkujeme za ni.

Poděkování fy Annect zde.


Publikováno 27. 9. 2022 15:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

LÉTO U KONÍ

Navázali jsme spolupráci s Rančem Loučka Předklášteří, kde se starají mimo jiné také o koňské seniory. Pravidelně se potkáváme co 2 týdny. Návštěvy na ranči jsou milým zpestřením pobytu našich uživatelů, z každé návštěvy je několik fotek, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii:-)


Publikováno 8. 6. 2022 13:23
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Oslava 102. narozenin

Koncem března oslavila naše nejstarší uživatelka M.L. své 102. narozeniny. Rodina pro ni připravila překvapení v podobě narozeninového přání v pořadu Českého rozhlasu Brno určeném pro gratulace - Morava, krásná zem. Poslechnout si ho mohla prostřednictvím rozhlasu domova, který přenášel on-line rádiové vysílání. Blahopřání obsahovalo i poděkování zaměstnancům domova za mnohaletou kvalitní péči. I my se připojujeme k množství gratulací a do dalších let přejeme pevné zdraví a hodně štěstí a radosti.


Publikováno 4. 4. 2022 8:50
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Obhájení certifikátu "Vážka"

V druhé polovině srpna jsme úspěšně obhájili certifikát Vážka. Tento certifikát kvality péče o osoby s demencí uděluje Česká alzheimerovská společnost (ČALS). Certifikát se uděluje pouze na 2 roky. Platnost certifikátu je možné dále prodloužit na základě výsledků dalšího řádného auditu.  To znamená, že nesmíme usnout na vavřínech.  Certifikace se provádí tak, že auditorky tráví od ranních hodin celý den na oddělení s našimi klienty a pracovníky a sledují, jak den probíhá. Dohlíží nejen nad úkony péče samotné, ale také zda pracovníci zachovávají ve všech situacích důstojnost klientů, kontrolují dokumentaci. Naše zařízení obhájilo tento certifikát již po 5.  v řadě, a to dokonce s ještě lepším výsledkem než minule. Ze závěrečné zprávy auditorů vyplynulo celkové vysoké bodové hodnocení, které řadí naše zařízení kvalitou, odborností a profesionalitou naší práce mezi nejlepší a nejkvalitnější zařízení v tomto oboru v České republice


Publikováno 22. 11. 2021 13:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář