Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní hodiny

Návštěvní hodiny

Návštěvy mohou uživatelé přijímat neomezeně, pokud tím nebude rušen chod zařízení. Déle pobývající návštěvy se musejí ohlásit službu konajícímu personálu. V době nočního klidu jen se souhlasem ředitele DpS.

Domov pro seniory Předklášteří se denně uzamyká v době od 19:30 do 7:30 hod.

Noční klid je stanoven od 22:00 do 7:00 hod. V době nočního klidu nesmí být uživatelé rušeni, s výjimkou sociálních a zdravotních úkonů, podávání léků nebo kontrol službu konajícího personálu.

V případě příchodu uživatele nebo návštěvy po uzamčení budovy zařízení, zazvoní na službu konající personál pro vpuštění do DpS. Je však třeba počítat s tím, že službu konající personál může být zrovna zaneprázdněn a může dojít k časovému prodlení, než bude uživatel či návštěvník vpuštěn do objektu.

Návštěvy v DpS jsou povinny dodržovat bezpečnostní předpisy a vnitřní normy platné v DpS (zejména Domácí řád, Provozní řád návštěvní místnosti, atd.). Návštěvy jsou přijímány ve společných prostorách DpS, zejména v návštěvní místnosti (1.NP - knihovna). V této místnosti je k dispozici TV s DVD přehrávačem. Na pokojích lze návštěvy přijímat jen, pokud tím nejsou rušeni spolubydlící. Dále lze při návštěvě v DpS využít zahradu s altánem, lavičkami, houpačkou a tabulí pro děti. Každá návštěva se ohlásí na recepci zařízení, kde ji recepční zapíše. Při odchodu se odhlásí.

Uživatelé i návštěvy jsou povinni z bezpečnostních důvodů používat pro příchod a opuštění areálu DpS pouze hlavní vchod.

Během koronavirové epidemie jsme darem získali dva tablety, které se nám osvědčily při zprostředkování kontaktu uživatele s rodinou. Proto i nadále můžete tuto možnost využívat, a se svým blízkým se spojit za pomoci aplikace WhatsApp, Messenger, Skype nebo Viber. Bližší informace Vám podají sociální pracovnice.

Pracovní (úřední) hodiny

Sociální pracovnice:

po 7:00 - 18:00 hodin

út 7:00 - 15:30 hodin - práce v terénu

st - pá 7:00 - 15:30 hodin

1. neděle v měsíci 13:00 - 16:00 hodin


Vrchní sestra:

po - pá 7:00 - 15:30 hodin

 

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Návštěvnost stránek

234059