Vyhledat v textu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O domově > Aktuality

Aktuality


Ježíškova vnoučata

Informace o Ježíškových vnoučatech v DpS Předklášteří

logo JV 2018.jpg


Publikováno 18. 12. 2018 14:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Certifikát vážka

Náš Domov již po 3. úspěšně obhájil certifikát kvality ,,Vážka"

Informace o obhájení certifikátu VÁŽKA

vážka 2018.jpg

 


Publikováno 18. 12. 2018 14:30
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

,,Den pro druhé" v DpS Předklášteří

Děkujeme firmě ANECT, a. s., že si již podruhé vybrala náš Domov k realizaci dobročinného projektu "Den pro druhé". Pracovníci společnosti ANECT a. s. zcela nezištně a s radostí pomohli obrousit a nově natřít lavičky na balkonech a v zahradě, které slouží ke spočinutí a relaxaci našich seniorů a jejich rodinných příslušníků. Počet zapojených pracovníků i množství dobře odvedené práce byl dokonce ještě vyšší než v předchozím roce. Díky této pomoci je život seniorů v našem zařízení zase o něco příjemnější. Děkujeme za celý domov a zvláště za naše seniory.


Publikováno 15. 10. 2018 14:50

II. Mezigenerační den

S novým školním rokem jsme s radostí již podruhé přivítali v našem domově děti ze základní školy v Předklášteří na mezigeneračním dni. Pro malé školáky a naše uživatele jsme připravili kuželkářský turnaj. Děti si společeně se seniory zahráli 4 různé druhy kuželek: ruské, klasické, stolní a Mölkky. Počasí nám přálo a bavili se všichni bez rozdílu věku:-)

Za veselou návštěvu dětem děkujeme a těšíme na jaro, kdy opět připravíme dopoledne pro malé i velké.


Publikováno 15. 10. 2018 14:39

100. narozeniny v DpS Předklášteří

Počátkem letošního října oslavila naše uživatelka paní H.N. významné životní jubileum. Dožila se úctyhodných 100 let.


Blahopřejeme.


Publikováno 8. 10. 2018 18:08

Vybudování užitkové zahrádky se senzorickým chodníkem

Není nám lhostejné venkovní prostředí domova, kde mnozí naší senioři tráví svůj čas, snažíme se zahradu různě přizpůsobovat jejich potřebám. Letos nám k tomu velmi pomohl projekt „Ježíškova vnoučata“.  Někteří uživatelé měli společné přání a to zahrádku, na které by pěstovali to, co mívali doma. Toto veliké přání nám splnil pan Bedřich Vít s firmou DeCP investing Group S.E., který nám nechal vyrobit na míru vyvýšené dřevěné záhony, na které dosáhnou uživatelé z invalidního vozíku, popřípadě plně mobilní uživatelé. Mezi truhlíky jsme vybudovali senzorický chodník, který je smyslovým zážitkem nejen pro seniory našeho domova, ale také pro jejich rodinné příslušníky. V rámci projektu podpořeného MPSV „Sbližujeme generace a aktivně stárneme v Jihomoravském kraji“ nám přibyl do zahrady domova mezigenerační herní prvek – šlapadla.


Publikováno 2. 10. 2018 14:55