Návštěvní hodiny

Návštěvy mohou uživatelé přijímat neomezeně, pokud tím nebude rušen chod zařízení. Déle pobývající návštěvy se musejí ohlásit službu konajícímu personálu. V době nočního klidu jen se souhlasem ředitele DpS.

Domov pro seniory Předklášteří se denně uzamyká v době od 19:30 do 7:30 hod.

Noční klid je stanoven od 22:00 do 7:00 hod. V době nočního klidu nesmí být uživatelé rušeni, s vyjímkou sociálních a zdravotních úkonů, podávání léků nebo kontrol službu konajícího personálu.

V případě příchodu uživatele nebo návštěvy po uzamčení budovy zařízení, zazvoní na službu konající personál pro vpuštění do DpS. Je však třeba počítat s tím, že službu konající personál může být zrovna zaneprázdněn a může dojít k časovému prodlení, než bude uživatel či návštěvník vpuštěn do objektu.

Návštěvy v DpS jsou povinny dodržovat bezpečnostní předpisy a vnitřní normy platné v DpS (zejména Domácí řád, Provozní řád návštěvní místnosti, atd.). Návštěvy jsou přijímány ve společných prostorách DpS, zejména v návštěvní místnosti (1.NP - knihovna). V této místnosti je k dispozici TV s DVD přehrávačem. Na pokojích lze návštěvy přijímat jen, pokud tím nejsou rušeni spolubydlící. Dále lze při návštěvě v DpS využít zahradu s altánem, lavičkami, houpačkou a tabulí pro děti. Každá návštěva se ohlásí na recepci zařízení, kde ji recepční zapíše. Při odchodu se odhlásí. 

Uživatelé i návštěvy jsou povinni z bezpečnostních důvodů používat pro příchod a opuštění areálu DpS pouze hlavní vchod.


Pracovní (úřední) hodiny

Sociální pracovnice:

po                                          7:00 - 18:00 hodin

út - pá                             7:00 - 15:30 hodin

1.neděle v měsíci        13:00 - 16:00 hodin

 

Vrchní sestra:

po - pá                            7:00 - 15:30 hodin

viz kontakty

 

 

 

 

 

Vyhledat v textu

19. 6. Leoš

Zítra: Květa

Ježíškova vnoučata

O Ježíškových vnoučatech zde. 

 

!!! UPOZORNÉNÍ !!!

  Naše stránky jsou v rekonstrukci

 

 Obhájení certifikátu kvality "Vážka"

Vážka 2016
Vážka 2016z2.png

Ocenění hejtmana JMK za kvalitu péče

Ocenění hejtmana JMK za kvalitu péče v.pdf
skenovat0001[6].jpg

Návštěvnost stránek

092109